תיקון דודי שמש במבשרת ציון

כאשר ישנה תקלה בדוד השמש, יש לבצע תחילה, בדיקה מקיפה על ידי איש מקצוע, כדי להעריך מה אופי התקלה. לעיתים קרובות, התקלה תצריך טיפול באחד מרכיבי הדוד, ולא החלפה מלאה של הדוד כולו. חברת "גד אור אנרגיות בע"מ" עוסקת בתיקון דודי שמש במבשרת ציון, וכן בתיקון הקולטים, באזור ירושלים והסביבה.

תיקון דוד שמש עקב נזילת מים
נזילת מים יכולה להיות:
  • בחלקי הצנרת המחברים בין הדוד לקולט.
  • נזילה מהדוד עצמו, עקב מעטה הדוד שאינו אטום מספיק, או עקב בלאי של דוד ישן.
תיקון דודי שמש במבשרת ציון
במידה והדוד בן למעלה מ- 10 שנים, ובהתאם למצבו, מומלץ לשקול החלפה של הדוד כולו. במקרה של דוד חדש יחסית, כדאי לתקן את הנזילה.

תיקון דוד שמש במבשרת עקב פגמים בדוד

  • סתימת הקולט עקב הצטברות אבנית, בשל איכות המים בארץ, פוגעת ביעילות המערכת הסולארית. תיקון הקולטים, נעשה על ידי שטיפתם או החלפתם. בנוסף, ניתן להוסיף למערכת הסולארית, מסנן אבנית, השומר על המערכת כולה.
  • התיקון הנפוץ ביותר בדוד השמש, הוא החלפת גוף החימום, עקב הצטברות של אבנית, העוטפת אותו ומונעת ממנו לחמם את המים. ניתן לגלות תקלה זאת, כאשר מהירות חימום המים בדוד - קטנה. במקרה כזה, יוחלף גוף החימום.

תיקון דוד שמש בשל בעיות חשמל
במקרה ודוד השמש מקצר בזמן ההדלקה, מדובר על תקלה במערכת החשמל של הדוד. בכל תחום החשמל בדודי שמש, בירושלים והסביבה, מומלץ להזמין חשמלאי מקצועי מ"חברת גד אור אנרגיות". החשמלאי, יערוך בדיקה כללית של מערכת חימום המים, ויתקן את התקלה הקיימת.

תיקון דודי שמש מבשרת

להזמנת תיקון דוד שמש, כדאי להיעזר בטכנאים מוסמכים ומקצועיים, אשר עוברים הכשרות, והשתלמויות מטעם החברה. "חברת גד אור אנרגיות", מתמחה בין היתר, בהחלפה ותיקון דודי שמש, בירושלים והסביבה. השירות הניתן על ידי החברה, הוא איכותי, אמין ואדיב, והמחירים שווים לכל כיס. החברה עוסקת בין היתר, גם בתיקון קולטי שמש וגופי מחליפי חום, בהתקנה ותיקון הסקות, וגופי חימום מהירים. בנוסף, עוסקת החברה, בתיקון משאבות פיקוד ובקרה למערכות חימום ובהתקנת מערכות סולאריות.


Coi בניית אתרים