קולטי שמש בירושלים

ניקוי, חידוש והחלפת קולטים במחירים מיוחדים למגיעים מהאתר
התקשרו עכשיו: 1800-800-124
אז למי מכם שעדיין לא בקיא עד הסוף, הכירו את קולטי השמש.
הקולטים בעצם אחראיים עבורנו לזרימת המים החמים באופן שוטף באמצעות חיבורם לגוף החימום של דוד השמש.

תפוקת הקולט מושפעת בדרך כלל מנפח הדוד שלנו ומחירם ישתנה בהתאם. אז מה חשוב שנדע על קולטי שמש במיוחד בעיר כמו ירושלים?

דודי שמש בגבעת זאב

ציפויים מיוחדים

גוף החימום שאליו מתחברים הקולטים צריך לאפשר זרימה של מים נקיים, ולכן יש לדאוג לציפוי חזק ואיכותי מתוך מגוון סוגי הציפויים. סוגי הציפויים הנפוצים ביותר הם ציפויי מלט, ציפויי צבע, וציפויי אמייל. במידה ואתם גרים באזור ירושלים, ובשביל לשמור על זרימת מים תקינה וחימום ראוי של המים בימים של מזג אוויר לא מוגדר – עדיף שתרכשו ציפויי אמייל הנחשב איכותי ועדיף מבחינה בריאותית.

מחיר קולטי שמש בירושלים

לעיתים ההתקנה מתבצעת בנפרד או שיש צורך להחלפת הקולטים בשל התיישנותם. במידה והנכם נאלצים לקנות בנפרד, מומלץ לקנות קולט בעל חברה זהה לחברת הדוד בכדי לדאוג לאחריות מקיפה.

מחיר הקולט מורכב משני פרמטרים עיקריים:
1.חברת הקולטים – ישנם חברות רבות של יצרני דודים וקולטים, גדולות ווותיקות, או מאידך קטנות ופשוטות יותר, מחיר הקולט ישתנה בהתאם לחברה ולסטנדרטים שלה.
2. גודל הקולט – גודל הקולט מורכב בעיקר מנפח הדוד, בנפחים ממוצעים עד 150 ליטר של דודי השמש נוכל להסתפק בקולט אחד, אך מעבר לכך כבר יהיה לנו צורך בשני קולטים, במידה ואתם גרים באיזור הררי יותר בעיר הבירה, מומלץ לדאוג לקולט נוסף בכדי להגביר את קליטת המים.
הבדלי המחיר בין קולט שמש קטן לגדול יכול להגיע לסכומי הבדל של 1,000 ₪ ואף יותר.

אנשי מקצוע

מדובר בהוצאה שתדרוש מאיתנו כמה תשלומים, ובכדי שהעבודה תתבצע בצורה הטובה ביותר יש לדאוג לבעל מקצוע אמין ומקצועי שישמור גם על מחיר נורמלי שלא ידרוש מכם להתחייב לחתונה קתולית.

סיכום

מים חמים הינם מרכיב בסיסי בכל בית, שמירת על איכות הדודים והקולטים שבביתנו תדאג עבורנו לאספקה שוטפת של מים חמים גם בימים הקרים ביותר בירושלים, אז אל תתפשרו, ובחרו באנשי מקצוע הנכונים והאמינים ביותר.


Coi בניית אתרים