כרומגן ירושלים

כרומגן הינה חברה ישראלית אשר נוסדה בשנות השישים, והיא בין החברות המובילות בארץ ובעולם בייצור והתקנה של דודי שמש ושל מערכות סולאריות. כמעט בכל בית בישראל מותקן דוד שמש ורבים מהם של חברת כרומגן.

תפקידם של דודי השמש הינו לספק מים חמים תוך שימוש באנרגיה סולארית. בואו לגלות מה מסתתר מאחורי דודי השמש שנמצאים בבית שלכם.

דודי שמש של כרומגן

דוד שמש הוא בעצם מין תנור חימום ענק אשר משתמש באנרגיה סולארית בכדי לחמם מים. הדוד מיועד לשימוש ביתי או תעשייתי והשיטה הזו לחימום מים נפוצה בעיקר במדינת ישראל מכיוון שהדוד חסכוני ביותר באנרגיה ובמים. עכשיו אחרי שהבנו מהו דוד שמש, בואו ננסה להבין מה היא אנרגיה סולארית ואיך זה בעצם עובד. אנרגיה סולארית הינה אנרגיה שמיוצרת על ידי קרינת השמש. זוהי אנרגיה מתחדשת וחלופית, לכן היא מאוד טובה לסביבה וכמו כן גם לכיס שלכם.

האנרגיה נקלטת בעזרת לוחות סולאריים המופנים כלפי השמש, ובעזרת הטכנולוגיה שבהם, האנרגיה ממורת לאנרגיה תרמית או לחשמל. זאת בדיוק הסיבה שאמא שלכם חינכה אתכם לא להדליק את הדוד בקיץ, מכיוון שהלוחות הסולאריים קלטו במשך כל היום את קרני השמש וכבר חיממו את המים לפני כן, אלא אם כן אמא עובדת בחברת חשמל.

בכל מקרה יש לנו דוד שמש, יש לנו לוחות סולאריים וכאן בערך כרומגן נכנסת לתמונה. החברה משווקת ומייצרת פתרונות מים חכמים בכל רחבי העולם וכמובן שגם במדינת ישראל, בעזרת כרומגן נחסכים בשנה כמויות אדירות של מים וחשמל וכמובן שהחברה ידידותית לסביבה מכיוון שבבסיסה היא מייצרת חשמל על ידי אנרגיה מתחדשת. את דודי השמש ניתן לרכוש באופן עצמאי אך ההתקנה תעשה על ידי איש מקצוע בלבד.

לסיכום

אז למדתם היום בעצם על מה שמתרחש אצלכם על הגג באופן יומיומי לאורך שנים, מהי אנרגיה סולארית ואיך עובד דוד שמש, ומי היא חברת כרומגן. אגב, מומלץ להחליף דוד שמש כל 7-10 שנים, תלוי במוצר ובמקום מגוריכם, וכמובן שאם אתם גרים בירושלים, החורף אומנם קשה אבל הקיץ הוא אותו קיץ כמו בתל אביב.
Coi בניית אתרים