דודי שמש ברמת שרת

מים חמים הם משאב חשוב לחיי היומיום שלנו, אם ברמת שרת ואם בשכונות אחרות בירושלים או בארץ כולה, ואין דרך טובה יותר להשיג אותם מהתקנת דודי שמש על הגג שלנו.

אז למה משמשים דודי שמש, מהם היתרונות שלהם ומי יכול להתקין אותם עבורנו? קבלו סקירה קצרה שתעזור לכם ללמוד עוד על הנושא.
דודי שמש בגבעת שאול

למה משמש דוד שמש?

דוד שמש הוא למעשה מערכת חימום מים שפועלת באמצעות קליטת אור וחום מהשמש ושימוש בהם לצורך חימום מערכת המים שבבתים הפרטיים שלנו או בבתי עסק שונים. מדובר במערכת שמורכבת מכמה חלקים, ביניהם הלוחות הסולאריים לקליטת קרני השמש, המיכל לחימום המים ועוד.
במים החמים ניתן להשתמש לשימושים רבים, ביניהם מקלחות, שטיפה, ניקיון וכדומה. המים שמתחממים נאגרים במהלך היום ושומרים על חומם.
 

מדוע כדאי לבחור בדוד שמש על פני פתרונות חימום אחרים?

הסיבה העיקרית מדוע כדאי לכם להתקין דודי שמש היא שמדובר בחיסכון רב באנרגיה ובכסף. דודי שמש ברמת שרת משתמשים בחום השמש, משאב חינמי שיש לנו בשפע, בכדי לחמם את המים שבבית שלכם ולאפשר לכם להשתמש בהם לצרכים השונים שלכם. כך אתם חוסכים בחשמל- דבר שגם עוזר לכדור הארץ שלנו ברמה הסביבתית האקולוגית וגם עוזר לכיס שלכם מבחינת חשבונות החשמל שפוחתים באופן משמעותי.
סיבה נוספת היא שכך אתם יכולים לדעת בוודאות שכל עוד היה יום חמים בחוץ- גם המים שלכם יהיו חמימים. המים במקלחת ימתינו לכם ותוכלו להשתמש בהם מתי שתרצו בלי שתצטרכו לחכות לחימום שלהם. על כן מדובר גם בחיסכון של זמן.
 

איפה מוצאים דודי שמש ברמת שרת?

גרים ברמת שרת ומעוניינים בהתקנת דודי שמש על הגג שלכם? כרומגן ירושלים זה המקום בשבילכם. אנשי צוות מקצועיים ישמחו ללוות אתכם בתהליך התקנת דודי שמש ברמת שרת, מבחירת גוף החימום המתאים, דרך ההתקנה ועד תחזוקה שוטפת ושמירה על תקינותו. מוזמנים לפנות כבר היום כדי לזרז את התהליך!
Coi בניית אתרים