דודי שמש בקרית ארבע

החלפת דודי שמש בקרית ארבע נעשית משתי סיבות עיקריות: נזילת מים מהדוד עצמו או המצאות של חלודה במי הדוד. החלודה נמצאת בעיקר בדודים ישנים שיוצרו לפני 2017, והם אינם מצופים באמייל המונע את החלודה מגוף המתכת שלהם.
 
מניעת תקלות
מניעת תקלות עתידיות בדוד השמש, במיוחד לפני תחילת העונה החמה יכולה להיעשות בקלות על ידי טיפול תקופתי. לשם טיפול זה כדאי להיעזר בבעל מקצוע אמין. הטיפול כולל שטיפה למערכת הדוד והקולטים, תיקון נזילות וניקוי אבנית.
תיקון דוד שמש בקרית ארבע
 לפני החלפת דוד השמש
תיקונים מסוימים והחלפת רכיבים עקב בלאי מהווים תחזוקה שוטפת של מערכת הדוד והקולטים, מבלי להצטרך להחליף את הדוד כולו. לדוגמה: החלפת הפלאנג' – התושבת של גוף החימום, החלפת גוף החימום של הדוד, החלפת התרמוסטט והמאיץ של הדוד. מקורן של נזילות יכול להיות מהתרמוסטט, מהגומייה האוטמת את הפלאנג' או עקב ברגים רופפים. בנוסף, נזילה יכולה להיות מהצינור המחבר בין הדוד לקולטים.

החלפת דודי שמש

החלפת דוד שמש נחוצה במספר מקרים: במקרה של הצטברות אבנית בדוד ובמקרה של נזילה שמקורה בדוד עצמו. במקרה של נזילה מהדוד, סביר להניח כי נוצר סדק בציפוי האמייל שלו והמתכת שתחתיו נחשפה. במקרה שהמים הנוזלים הם בעלי גוון של חלודה, ניתן להבין כי מקור הנזילה הוא הדוד עצמו. במקרה אם הדוד מתפקד מעל 10 שנים, גם אם מקור הנזילה אינה בדוד עצמו, כדאי להחליפו בחדש, בכל מקרה מכיוון שעלות תיקון דוד שמש לפעמים גבוהה יותר.
 
מספר דברים לפני החלפת הדוד
ישנם מספר דברים שכדאי לוודא לפני החלפת הדוד כדי להתאים אותו לצרכי המשפחה. נפח הדוד צריך להספיק למספר הנפשות המשתמשות בו, להיקף השימוש בו ולמיקומו. צנרת ארוכה המחברת בין הדוד לקולטים צריכה להיות מבודדת היטב כדי שלא ייווצר בזבוז מיותר של אנרגיה.

תיקון דודי שמש בקרית ארבע

"חברת גד אור אנרגיה", מבצעת בין היתר, גם החלפות של דודי שמש, בקרית ארבע, ירושלים והסביבה. לחברה מגוון דודי שמש, המתאימים לכל גודל משפחה, והיקף שימוש. לחברה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, והיא מספקת שירות מקצועי ואמין.

Coi בניית אתרים