דודי שמש בקטמון

כאשר רוצים לרכוש דודי שמש בקטמון, חשוב לבדוק שהחברה ממנה רוכשים, עומדת בכל התקנים הנחוצים, ושהמתקין של הדוד הוא מקצועי ומורשה.

חשוב להימצא עם המתקין בעת התקנת הדוד, על מנת לוודא שהיא מתבצעת על הצד הטוב ביותר. בעת ההתקנה כדאי לשים לב, שיש את החלקים הנלווים לדוד ושהתקנת הדוד מקצועית.

דודי שמש בקטמונים
דודי שמש בקטמון

האחריות על דודי שמש בקטמון

חשוב לבדוק שלדוד שרכשתם יש אחריות חתומה, ושנמצאים בה כל הפרטים, על מנת ליצור קשר עם המתקין במקרה של בעיה. האחריות על דודי שמש בקטמון, ניתנת מהיצרן בדרך כלל לתקופה של 3 שנים, וכוללת נזילות וחלקי חילוף. תקלות אחרות כגון: חלודה, אבנית המצטברות על הדוד או על גוף החימום שלו, אין האחריות כוללת.

שמירה על חיי הדוד

על מנת לשמור על חיי הדוד לאורך זמן, רצוי לכבות אותו לאחר השימוש, ולא להשאיר אותו דולק לזמן רב מהנחוץ. מעבר לשמירה על הדוד, דבר זה גם יחסוך לכם כסף רב על חשמל, וימנע תקלות. חשוב לערוך לדודי שמש בקטמון גם בדיקה שנתית, בטרם מתחילה העונה הקרה.

לסכום

חשוב לבדוק שלדודי שמש בקטמון שרכשתם, יש אחריות מפורטת, כדי שאפשר יהיה ליצור קשר עם המתקין, במקרה של בעיה. על מנת לשמור על חיי הדוד לאורך זמן, רצוי לכבות אותו לאחר השימוש, ולא להשאיר אותו דולק לזמן רב מהנחוץ.


איזורי שירות בירושלים
בית שמש
מודיעין
קטמון
קטמונים
בקעה
ארמון הנציב
ארנונה
תלפיות
הר חומה
גילה
מלחה
קרית יובל
קרית ארבע
עין כרם
גבעת משואה
בית וגן
רמת דניה
רמת שרת
גוש עציון
גבעת שאול
רחביה
טלביה
קרית משה
המושבה הגרמנית
משכנות שאננים
מוסררה
נחלאות
הר חוצבים
רמת אשכול
פסגת זאב
גבעת זאב
גבעון החדשה
מעלה אדומים
מבשרת
אורה
צרו עימנו קשר
1-800-800-124
Coi בניית אתרים