דודי שמש במלחה

מלחה היא שכונה יחסית גבוהה מבחינה טופוגרפית בירושלים, מה שאומר שהיא קולטת הרבה מאוד אור שמש במהלך השנה.

עובדה זו היא סיבה מצוינת להתקין דודי שמש במלחה - תוכלו לחמם את המים בבית שלכם ובכך לחסוך כסף רב ולתרום לסביבה. אז מהם היתרונות של התקנת דודי שמש במלחה?

דודי שמש במלחה

חיסכון כלכלי

דודי שמש במלחה יכולים לחסוך לכם כמות משמעותית של כסף על חשבונות החשמל שלכם. דודי מים חשמליים מסתמכים על חשמל כדי לחמם את המים, בעוד דודי שמש משתמשים באנרגיה חינמית מהשמש. המשמעות של כך היא שברגע שהתקנתם דוד שמש, תוכלו ליהנות ממים חמים מבלי לדאוג לעלות האנרגיה וחשבון החשמל שלכם. אמנם ההתקנה הראשונית עלולה לעלות כסף, אבל בהמשך זה לחלוטין יחזיר את עצמו.
 

ידידותי לסביבה שלנו

דודי שמש שמסתמכים על אנרגיה סולארית הם אופציה ידידותית ביותר לסביבה, וזאת מכיוון שהם מסתמכים על אנרגיה שקיימת תמיד סביבנו. בכך הם לא מזיקים לסביבה ולא תורמים לשינוי האקלים. באמצעות דודי שמש, אתם יכולים להפחית את טביעת הרגל הפחמנית שלכם בעולם- ובכך לעזור לייצר עתיד טוב יותר עבורכם ועבור הילדים שלכם.
 

עמידות לאורך זמן

דודי שמש נועדו להחזיק מעמד שנים רבות קדימה, וזאת עם תחזוקה מינימלית ביותר. דודי שמש לרוב עשויים מחומרים איכותיים שיכולים לעמוד בפני מזג אוויר משתנה. דבר זה אומר שהם יכולים להיות אמינים ועמידים לאורך שנים רבות- מבלי שתצטרכו לדאוג להם.
 

מים חמים לאורך כל שעות היום

כשיש שמש בחוץ, דוד השמש מחמם את המים שלכם, מה שמאפשר לכם להשתמש במים חמים מתי שאתם רוצים- כמה זמן שאתם רוצים. בגלל שבארץ ובירושלים יש ימי שמש רבים, דבר זה מאפשר לכם להשתמש במים חמים לצורך מקלחות לכל בני המשפחה, לצורך שטיפה וניקיון ועוד. גם באמצע הלילה בקיץ- עדיין תוכלו ליהנות ממקלחת חמה ונעימה.


Coi בניית אתרים