דודי שמש במודיעין

החלפת דודי שמש במודיעין, נחוצה משתי סיבות עיקריות: נזילת מים מהדוד או המצאות של חלודה במים. חלודה קיימת בעיקר בדודים ישנים, שלא קיים בהם ציפוי אמייל, האוטם אותם.
 
טיפול תקופתי
טיפול תקופתי בדוד השמש והקולטים, יכול למנוע מספר רב של תקלות עתידיות. הטיפול מומלץ מאוד, לפני תחילת העונה החמה. טיפול זה כולל: שטיפה למערכת הדוד והקולטים, תיקון נזילות וניקוי אבנית. לשם הטיפול, כדאי להזמין, בעל מקצוע אמין ומקצועי.
דודי שמש במודיעין
תיקון דוד שמש במודיעין
לפני שממהרים להחליף דוד שמש, ישנם תיקונים שהם תחזוקה שוטפת של המערכת, ורכיבים המוחלפים עקב בלאי, מבלי להצטרך להחליף את הדוד כולו. לדוגמה: החלפת פלאנג' – התושבת של גוף החימום, החלפת גוף החימום עצמו, וכן החלפת התרמוסטט עקב נזילה, והמאיץ של הדוד. במקרים רבים, מקור הנזילה הוא בגומייה האוטמת את הפלאנג' או בברגים רופפים, וכן נזילות בצינור המחבר בין הדוד לקולט.
 
החלפת דודי שמש
ישנם מספר מקרים, בהם כדאי להחליף את דוד השמש, ולא לתקן אותו: הצטברות של אבנית בדוד וכן במקרה של נזילה המגיעה מהדוד עצמו. במקרה זה, כנראה שציפוי האמייל של הדוד נסדק, המתכת שתחתיו נחשפת, ומים חלודים זולגים ממנו. בנוסף, במקרה והדוד ישן וחלוד, גם אם מקור הנזילה איננו גוף הדוד, אלא מרכיב פנימי הניתן להחלפה, רצוי להחליף את הדוד כולו בחדש.
 
מה לוודא לפני החלפת דוד
לפני החלפת דוד השמש, כדאי לוודא מספר דברים: חשוב מאוד להתאים את נפח הדוד למספר הנפשות המשתמשות בו, להיקף השימוש בו ולמיקום הדוד. ככל שהצנרת של הדוד ארוכה יותר, יש חשיבות לבידוד שלה, כדי שלא תהיה צריכת אנרגיה מיותרת, בחימום. דבר זה משמעותי הן מבחינת תצרוכת החשמל בימי סגריר, והן מבחינת יעילות הדוד.

החלפת דודי שמש במודיעין

החלפת דוד שמש, היא הזדמנות מצוינת, לרכוש דוד שמש איכותי. "חברת גד אור אנרגיות", מתמחה בהחלפת דודי שמש במודיעין, ירושלים, מבשרת והסביבה. לחברה מגוון דודי שמש, המתאימים לכל בית, גודל משפחה וכיס. לחברה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, ושרות אמין.


Coi בניית אתרים