דודי שמש בארמון הנציב

מזג האוויר החם והשמשי בישראל הוא נושא למחלוקת, אך דבר אחד ברור – בזכותו, בישראל אנחנו יכולים לקבל מים חמים רוב השנה, בלי להוציא כסף על חשמל ובלי להמתין שעות.

כל זאת, בזכות ההמצאה הנפלאה, הלא היא דוד השמש. מה חשוב לדעת על דודי שמש בארמון הנציב?

דודי שמש בגבעת שאול

יתרונות דודי השמש בארמון הנציב

דוד (ובריבוי – "דְוַודִים") הוא מיכל מים המותקן במיקום מתאים בתוך או מעל הבית, ובזכותו אנחנו יכולים לחמם מים לכל הצרכים השוטפים שלנו, כמו רחצה ושטיפת כלים. קיימים שני סוגים עיקריים של  דוודים – כאלה הפועלים על חשמל, ולצידם אלה המשתמשים בחום השמש. בזכות ימי השמש הרבים בישראל, שימוש בדודי השמש מאפשר לנו ליהנות ממים חמים ללא המתנה, תוך חיסכון בזמן ובכסף. השימוש בדוד השמש הוא גם בעל יתרון אקולוגי, בזכות השימוש באנרגיה המתחדשת של השמש.  


התקנת דודי שמש

בני המזל מבינינו מתגוררים בדירות או בבתים שהותקנו בהם דודי שמש עם בנייתם, ונהנים מכל היתרונות שהוזכרו קודם. במקרים שלא, קיימת האפשרות להתקין דוד שמש. אם בכוונתכם להתקין דודי שמש בארמון הנציב, חשוב להתייעץ קודם לכן עם אינסטלטור מקצועי, גם לשם התאמת הדוד לצרכים שלכם, וגם, כמובן, לשם התקנה בטיחותית ונכונה של דוד השמש.  
 

תיקון דודי שמש

אמנם, על פי רוב דודי שמש לא דורשים תחזוקה רבה ומהווים מוצר עמיד מאוד, אך במקרים מסוים קיים צורך בניקוי או תיקון של הדוד. לפני תיקון או בניקוי דודי שמש בארמון הנציב, חשוב להזמין את שירותיו של אינסטלטור מקצועי המומחה בתיקון דודי שמש, ולא לנסות לתקן בעצמכם.


החלפת דודי שמש

דוד השמש אינו בר תיקון? אין צורך לעבור לדוד חשמלי, ניתן גם להחליף את דוד השמש בדוד חדש שיתאים לצרכי המשפחה. גם את ההחלפה, כמו את ההתקנה, אין לבצע לבד, וחשוב להזמין למטרה זו אינסטלטור המתמחה בהחלפת דודי שמש.
Coi בניית אתרים